Business Lightroom ®

Pierwsza na Świecie strefa Business Lightroom® premium lounge
i program wellbeing HealthDesk z profesjonalną światłoterapią dla firm.

ZAMÓW TERAZ

BUSINESS LIGHTROOM® – ŚWIATŁOTERAPIA DLA FIRM i BIUR

Odkryj Business Lightroom® – pierwszą na świecie antydepresyjną strefę z profesjonalną światłoterapią dla biur i firm.

To niepowtarzalny program wellness dla firm, w ramach którego HealthDesk organizuje specjalną strefę ze światłoterapią dla pracowników. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom światła lamp medycznych, pracownik korzysta z antydepresyjnej sesji światłoterapii w pracy. Program światłoterapii Business Lightroom® wspomaga ochronę przed sezonową depresją, pomaga uzupełnić braki światła słonecznego oraz wspiera utrzymanie efektywności w Firmie w okresie jesienn0-zimowym.

 • pierwszy na świecie program wellness i antydepresyjna strefa ze światłoterapią dla pracowników

 • dostępny w Twoim biurze, w dwóch atrakcyjnych formach

 • wspomaga ochronę przed depresją sezonową

 • pomaga uzupełnić braki światła słonecznego

 • zmniejsza ryzyko wystąpienia SAD (Seasonal Affective Disorder)

 • wspiera efektywność w firmie

 

 • mądrze wydany budżet – pełna kontrola nad wykorzystaniem benefitu

 • innowacyjne, pierwsze tego typu narzędzie dostępne w siedzibie Twojej Firmy, od razu i natychmiast

 • realny wpływ na zmniejszanie występowania występowanie depresji sezonowej u załogi

 • zabezpieczenie efektywności pracy w Firmie

 • wzmocnienie wizerunku firmy jako przyjaznej pracownikom

 • doskonałe narzędzie wizerunkowe w ramach działań employer branding

Złóż zamówienie >

SEZONOWA DEPRESJA DOTYKA TWOICH PRACOWNIKÓW?

POŻEGNAJ JĄ NA DOBRE Z BUSINESS LIGHTROOM®

Business Lightroom naprzeciw sezonowej depresji

Nie daj się sezonowej depresji.

Może ona dotknąć Twoich pracowników wpływając na spadek efektywności w firmie i wyraźne pogorszenie atmosfery w biurze. Wesprzyj pracowników zdrową porcją energii poprzez sesje światłoterapii w pracy. 

Objawy depresji sezonowej występują u kobiet 2-3x częściej niż u mężczyzn [3]. Ponadto sezonowa depresja może dotyczyć osób w każdym wieku, jednak jej pierwsze objawy pojawiają się zazwyczaj między 18 a 30 rokiem życia. [4]

JESTEŚ “SAD”?

SAD – Seasonal  Affective Disorder
jest rodzajem depresji  występującej w okresie jesienno-zimowym

Osoby objęte SAD cierpią zazwyczaj na nadmierne zmęczenie, spadek motywacji, potęgujący się smutek (związany ze spadkiem poziomu serotoniny) [1] a także mogą wykazywać zwiększoną tendencję do spania. Ta ostatnia przypadłość związana jest z nadprodukcją melatoniny w organizmie spowodowaną niedoborem światła słonecznego [2]. 

światłoterapia dla firm Business Lightroom

CZY WIESZ, ŻE:

Okres jesienno – zimowy sprzyja powstawaniu dysfunkcji psychicznych spowodowanych depresją sezonową. 

Zwykle występuje w okresie od listopada do marca. Brak światła słonecznego w tym okresie ma negatywny wpływ na biologiczny zegar człowieka [3].

Objawem SAD może być również zwiększone łaknienie (tj. głód) na węglowodany, a także spadek popędu seksualnego i ograniczenie kontaktów towarzyskich, większy stres oraz zaniżone poczucie własnej wartości. [5]

ODKRYJ BUSINESS LIGHTROOM PREMIUM LOUNGE

BY HEALTHDESK

Luksusowe wnętrze Business Lightroom

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Rozgość się w wyjątkowym wnętrzu Business Lightroom Premium Longe. Otul się miękką muzyką w towarzystwie zielonych, żywych roślin i designerskich dodatków. Usiądź wygodnie w ergonomicznych fotelach i uzupełnij braki światła słonecznego podczas sesji światłoterapii w firmie. Kliknij i zobacz realizacje stref na naszym koncie HealthDesk na Instagram.

Innowacyjna przestrzeń Business Lightroom premium lounge by HealthDesk

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ

Wyjątkowa strefa ze światłoterapią dla firm Business Lightroom Premium Longe pozwala na efektywną i elegancką aranżację przestrzeni w Twojej Firmie. Od Ciebie zależy czy pracownicy będą mogli skorzystać z dobroczynnych sesji światłoterapii w specjalnym pomieszczeniu albo w lobby budynku. Niezależnie od lokalizacji, Business Lightroom Premium Lounge stanie się Twoją ekskluzywną wizytówką. Kliknij i zobacz realizacje stref na naszym koncie HealthDesk na Instagram.

Światłoterapia antydepresyjna dla firm Business Lightroom HealthDesk 3

INNOWACYJNA FORMA

Specjalna, niezwykle efektowna kopuła sferyczna została zaprojektowana przez najlepszych inżynierów w Polsce. Sferyczny kształt strefy Business Lightroom wpływa na idealnie rozchodzenie się światła oraz stwarza doskonałe warunki akustyczne do rozkoszowania się miękkimi dźwiękami starannie dobranej muzyki. Kliknij i zobacz realizacje stref na naszym koncie HealthDesk na Instagram.

Logo Puls Biznesu

Terapia światłem dla zapracowanych

“Sezonowy spadek efektywności? Pomóc może pionierska kopuła będąca antidotum na odczuwalny zimą brak słońca. Pod koniec 2017 r. zaproponowali nowość […] — pierwszą na świecie strefę z profesjonalną światłoterapią, czyli Business Lightroom Premium Lounge.

Pracownicy korzystają tam z sesji terapii świetlnej, otoczeni roślinnością, słuchając relaksującej muzyki i oglądając piękne krajobrazy.”

Puls Biznesu, 27.02.2018, str. 12

DDTVN logo

Jeżeli pisze o tym Puls Biznesu to ma to swoją wagę! 

“[terapia światłem dla zapracowanych – przyp.] – pomysł na kapsułę do której się wchodzi, która […] zwiększa wydajność w pracy. Pracownicy korzystają tam z sesji terapii świetlnej. Firma może taką kapsułę wynająć. Jeśli pisze o tym Puls Biznesu to ma swoją wagę!”

TVN, 27.02.2018

Przypisy: [1] https://www.psycom.net/depression.central.seasonal.html | [2] Marlynn, W. MD (2017), Huffington Post, 10 Tips to Get the Most Out of Light Therapy | [3] wp.pl za za psycholog Iwona Jędrusik; https://wiadomosci.wp.pl/fatalne-skutki-braku-swiatla-6032020165952641a | [4] American Psychiatric Association; https://www.psychiatry.org/patients-families/depression/seasonal-affective-disorder | [5] https://www.nhs.uk/conditions/seasonal-affective-disorder-sad/symptoms/

W HealthDesk działamy efektywnie, bezpiecznie i zdrowo. Otrzymujemy 98% pozytywnego feedbacku od pracowników, którzy skorzystali z naszych eksperckich programów wellness.

– odnosimy sukcesy bo programy wellness HealthDesk dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pracownika.

98%
[1] HealthDesk, CAWI – 2016,  n=150

Zaplanuj dzień zdrowia online w firmie 

Najlepsze programy wellbeing dostępne online dla Twoich pracowników. Wybierz programy wellbeing online idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

ZOBACZ

Stwórz swój firmowy program wellbeing

Profesjonalny program wellbeing  idealnie dopasowany do potrzeb Twojej Firmy.  Zobacz, ile możemy razem dokonać.

ZOBACZ

Odkryj usługi specjalistyczne PREMIUM

Programy premium wellbeing dla firm od HealthDesk są dedykowane firmom o unikalnych potrzebach.

ZOBACZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ

Efektywnie, bezpiecznie i zdrowo – jednym zapytaniem zmień swoją Firmę na lepsze.

ZAMÓW TERAZ

ZOBACZ, KTO NAM ZAUFAŁ: