Poznaj HealthDesk i odkryj wellness dla firm

HealthDesk to lider innowacyjnych programów wellness dla firm w Polsce.
Zadbaj z nami o swoich pracowników. Efektywnie. Bezpiecznie. Zdrowo.

Zamów teraz
Mini logo kHealthDesk wellness dla firm

HEALTHDESK TO NAJLEPSI EKSPERCI Z POLSKI W TWOIM BIURZE:

Zespół HealthDesk tworzony jest przez najlepszych ekspertów rynkowych i najlepszą klasę specjalistów wellness dla firm w Polsce.

Możemy pochwalić się 25-latami połączonego doświadczenia i współpracą z 7-cioma Związkami Sportowymi.  Dzięki temu otrzymujesz niekwestionowaną jakość programów wellness dla firm tak, aby wspierać zdrowie pracownika i zarządzać projektami na najwyższym poziomie w kraju.

MIŁOSZ RĘKAWEK
MIŁOSZ RĘKAWEKMEDICAL DIRECTOR
Medical Director w HealthDesk. Od 10 lat związany z rehabilitacją doskonali swoje umiejętności w masażu, terapii manualnej holistycznej i w leczeniu urazów sportowych. Współpracuje z kadrą reprezentacji Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Specjalizuje się również w zaawansowanych technikach relaksacyjnych oraz wpływem stresu na przeciążenia narządu ruchu. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odpowiedzialny za nasze najwyższe standardy programów wellness dla firm. Twórca autorskiego programu masaży biurowych HealthDesk – wyjątkowo efektywnych i bezpiecznych tak, aby najlepiej wspierać zdrowie pracownika.
KAMIL GOLEŃ
KAMIL GOLEŃEKSPERT HEALTHDESK: TRENING MOTORYCZNY I BIEGOWY
Ekspert HealthDesk. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i przygotowaniu motorycznym. Pracuje z zawodnikami Kadry Narodowej tenisa, lekkiej atletyki, pływania i sztuk walki. Jest współautorem systemu szkoleń akredytowanych przez Polski Związek Tenisa i Polski Związek Lekkiej Atletyki dotyczących profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

JAGODA PODKOWSKA
JAGODA PODKOWSKAEKSPERT HEALTHDESK - DIETETYKA
Specjalizacją Jagody Podkowskiej jest dietetyka, którą zajmuje się od 10 lat. Opiekuje się Kadrą Narodową w Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów oraz współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej gdzie prowadzi wykłady na kursach trenerskich UEFA PRO. Współtwórczyni centrum przygotowania sportowców High Level Center. Obecnie kieruje swoim autorskim punktem dietetyki specjalistycznej – Blueberry Health & Diet. Mistrzyni Polski (2014) i zdobywczyni Pucharu Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

PRZEMYSŁAW JACZEWSKI
PRZEMYSŁAW JACZEWSKICEO / SALES & MARKETING DIRECTOR
Ekspert wellbeing i strateg z 14 letnim doświadczeniem marketingowym zdobywanym w międzynarodowych korporacjach. Specjalizuje się w architekturze marek, wprowadzaniu marek na rynek oraz w repozycjonowaniach. Jest twórcą i wykładowcą programu na studiach podyplomowych Uniwersytetu SWPS. Wcześniej odpowiedzialny za sukcesy marek Żubrówka i Soplica na polskim rynku (m.in. nagrodzone w 2012 srebrnym EFFIE oraz “Created in Poland” Superbrands Award). Pracował w: XL Energy Drink (rynek Izraela i Palestyny), CEDC International (Żubrówka, Soplica), L’Oreal Polska (Garnier), Polkomtel (Plus) oraz w Banku Millennium.
Mini logo kHealthDesk wellness dla firm

EKSPERCI HEALTHDESK WSPÓŁPRACUJĄ
Z 7-MA ZWIĄZKAMI SPORTOWYMI

Wybierając HealthDesk stawiasz na profesjonalizm działania, efektywność i bezpieczeństwo.
To najlepszy wybór i pewność programów wellness dla firm, które wspierają zdrowie pracownika.

Mini logo kHealthDesk wellness dla firm

W PRACY KIERUJEMY SIĘ NAJLEPSZYMI
WARTOŚCIAMI, KAŻDEGO DNIA:

HealthDesk to lider innowacyjnych programów wellness dla firm w Polsce.

Świadczymy profesjonalne programy prozdrowotne w firmach, wspierając przedsiębiorstwa w zwiększaniu komfortu pracowników biurowych i produkcyjnych. Podnosimy ich jakość pracy poprzez doskonale opracowane, autorskie programy wellbeing prowadzone przez najlepszą kadrę specjalistów w Polsce. na rynku.

Miłosz Rękawek
Medical Director HealthDesk

DUMNIE WSPIERAMY WOŚP

W 25 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiliśmy pierwszą w historii aukcję charytatywną z masażami biurowymi. Od 3 lat HealthDesk wspiera WOŚP aby najmłodszym potrzebującym. Z chęcią pomagamy innym, bo sami dobrze wiemy, że zdrowie jest najważniejsze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ

Efektywnie, bezpiecznie i zdrowo – jednym zapytaniem zmień swoją Firmę na lepsze.

ZAMÓW TERAZ

ZOBACZ, KTO NAM ZAUFAŁ: