Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez HealthDesk.

Strona zaktualizowana: 04 maja 2024 r
 1. Administrator danych osobowych
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie HealthDesk OÜ z siedzibą w Tallinie, Harju maakond, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4, 10116 (dalej: “HealthDesk”) Możesz skontaktować się z HealthDesk:

  • listownie na adres: RODO HealthDesk OÜ, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4, 10116
  • przez e-mail: rodo[at]healthdesk.com.pl
 2. Podstawa prawna przetwarzania oraz cele przetwarzania Twoich danych osobowych
  HealthDesk będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG)
  w celu:

  • prowadzenia marketingu bezpośredniego swoich usług i produktów oraz prowadzenia analiz dotyczących wyświetleń strony  – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes HealthDesk polegający na możliwości przedstawiania klientom informacji o produktach i usługach i zwiększenia ich sprzedaży oraz prowadzenia działań marketingowych,
  • wysyłania Tobie materiałów marketingowych i ofert handlowych lub komunikowania się z Tobą drogą telefoniczną w tej sprawie  (w zależności od sposobu wybranego przez Ciebie kontaktu) – podstawą przetwarzania danych będzie wyrażona przez Ciebie zgoda,
  • prowadzenia działań marketingu bezpośredniego usług i produktów HealthDesk oraz współpracujących z nami podmiotów – podstawą prawną przetwarzania danych będzie wyrażona przez Ciebie zgoda.
 3. Profilowanie
  Celem jak najlepszego dostosowania do Twoich potrzeb oferty reklamowej HealthDesk, w ramach przetwarzania Twoich danych będzie dokonywane tzw. profilowanie. Profilowanie polega na automatycznej ocenie niektórych czynników dotyczących Ciebie jako użytkownika strony. Do profilowania będą wykorzystywane dane w zakresie Twojego wieku, płci, miejsca zamieszkania oraz o wykonywanym zawodzie lub branży zawodowej. Podane przez Ciebie dane będziemy zestawiać z informacjami dotyczącymi Twojej aktywności prowadzonej w ramach strony.Na podstawie Twojego profilu możemy wysyłać skierowane do Ciebie materiały reklamowe dopasowane do Twoich zainteresowań oraz preferencji, a także możemy przesyłać interesujące Cię informacje na temat różnych wydarzeń.
 4. Okres przechowywania Twoich danych osobowychHealthDesk będzie przechowywał Twoje dane osobowe do czasu wycofania przez Ciebie zgody na ich przetwarzanie.
 5. Odbiorcy Twoich danych osobowychTwoje dane osobowe mogą być przekazywane dostawcom HealthDesk działającymi na nasze zlecenie w zakresie przetwarzania danych osobowych, tj. agencje reklamowe, software house’y IT i innym podwykonawcom usług HealthDesk. Podmioty te mogą przetwarzać dane tylko na nasze polecenie i na podstawie umów zawartych z HealthDesk.HealthDesk może przekazać Twoje dane osobowe innym podmiotom współpracującym – jeśli wyraziłeś na to zgodę.
 6. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
  Informujemy, iż posiadasz  prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przedstawione poniżej. Aby z nich skorzystać skontaktuj się z HealthDesk wykorzystując dane kontaktowe przedstawione w punkcie 1. W każdej chwili masz możliwość zgłoszenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celach marketingowych poprzez kliknięcie w link dołączany do każdego e-maila marketingowego lub handlowego. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.Twoje prawa:

  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
  • prawo do wycofania zgody,
   Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia na adres
  • prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
  • prawo żądania edycji Twoich danych osobowych,
  • prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
  • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
  • prawo do przenoszenia / transferu  Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od HealthDesk Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Twoje dane mogą być wówczas przeniesione przez Ciebie do innego administratora danych lub możesz zlecić HealthDesk tranfer Twoich danych do innego administratora, jeśli będzie to technicznie możliwe,
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.