Strategia wellbeing

Nowoczesna firma dzięki mądremu
i świadomemu zarządzaniu pracownikami
ukierunkowanemu na ich potrzeby, rozwój i tworzenie
równowagi na poziomie ciała, ducha, umysłu i życia.

ZAMÓW TERAZ

STRATEGIA WELLBEING – ŚWIADOME I MĄDRE TWORZENIE WARTOŚCI W FIRMIE

Strategia wellbeing – stwórz profesjonalną i w pełni dopasowaną strategię firmy, dzięki której Twoi pracownicy będą mogli rozwijać i doskonalić się każdego dnia.

Strategia wellbeing to innowacyjne podejście od strony zarządzania, ukierunkowane na tworzenie wartości w firmie w oparciu o ludzi. Poprzez to rozumieć można osiąganie korzyści przez przedsiębiorstwo w drodze zrównoważonej współpracy z jej pracownikami. Strategia wellbeing oddziaływuje w firmie na 7-em wymiarów zaprezentowanych poniżej.

 1. Zdrowie pracownika – rozumiane jako zdrowie fizyczne i zdrowie psychiczne personelu
 2. Social wellbeing – rozumiany jako dobrostan relacji
 3. Wellbeing finansowyz ang. financial wellbeing
 4. Dobre nawyki życiowe, które wspierają komfort życia i dobre samopoczucie pracowników
 5. Wartości i zasady, którymi kierują się pracownicy
 6. Efektywna i znacząca praca – rozumiana szeroko jako praca wykorzystująca potencjał, dająca satysfakcję
 7. Rozwój osobisty – realizowany w pracy w drodze wykonywania obowiązków a także poza nią
 • świadome podejście do zrównoważonego zarządzania personelem od strony kompetencji, potrzeb faktycznych i emocjonalnych

 • budowanie wartości firmy w oparciu o kulturę zmotywowanego i docenionego zespółu pracowników

 • optymalne budżetowanie świadczeń pozapłacowych poprzez najlepsze dopasowanie benefitów do potrzeb pracowników

 • zwiększenie lojalności pracowników oraz ich poczucia bezpieczeństwa pod względem stabilności i satysfakcji w firmie

 • możliwość zmniejszenia rotacji oraz przyciągania talentów czynnikami pozapłacowymi takimi, jak kultura organizacji (company culture)

 • wspieranie efektywności i dobrostanu pracowników w miejscu pracy, a także w ich życiu prywatnym

Złóż zamówienie >

SEZONOWA DEPRESJA DOTYKA TWOICH PRACOWNIKÓW?

POŻEGNAJ JĄ NA DOBRE W BUSINESS LIGHTROOM

Business Lightroom naprzeciw sezonowej depresji

Nie daj się sezonowej depresji.

Może ona dotknąć Twoich pracowników wpływając na spadek efektywności w firmie i wyraźne pogorszenie atmosfery w biurze. Wesprzyj pracowników zdrową porcją energii poprzez sesje światłoterapii w pracy. 

Objawy depresji sezonowej występują u kobiet 2-3x częściej niż u mężczyzn [3]. Ponadto sezonowa depresja może dotyczyć osób w każdym wieku, jednak jej pierwsze objawy pojawiają się zazwyczaj między 18 a 30 rokiem życia. [4]

JESTEŚ “SAD”?

SAD – Seasonal  Affective Disorder
jest rodzajem depresji  występującej w okresie jesienno-zimowym

Osoby objęte SAD cierpią zazwyczaj na nadmierne zmęczenie, spadek motywacji, potęgujący się smutek (związany ze spadkiem poziomu serotoniny) [1] a także mogą wykazywać zwiększoną tendencję do spania. Ta ostatnia przypadłość związana jest z nadprodukcją melatoniny w organizmie spowodowaną niedoborem światła słonecznego [2]. 

światłoterapia dla firm Business Lightroom

CZY WIESZ, ŻE:

Okres jesienno – zimowy sprzyja powstawaniu dysfunkcji psychicznych spowodowanych depresją sezonową. 

Zwykle występuje w okresie od listopada do marca. Brak światła słonecznego w tym okresie ma negatywny wpływ na biologiczny zegar człowieka [3].

Objawem SAD może być również zwiększone łaknienie (tj. głód) na węglowodany, a także spadek popędu seksualnego i ograniczenie kontaktów towarzyskich, większy stres oraz zaniżone poczucie własnej wartości. [5]

ODKRYJ BUSINESS LIGHTROOM PREMIUM LOUNGE

BY HEALTHDESK

Luksusowe wnętrze Business Lightroom

LUKSUSOWE WNĘTRZE

Rozgość się w wyjątkowym wnętrzu Business Lightroom Premium Longe. Otul się miękką muzyką w towarzystwie zielonych, żywych roślin i designerskich dodatków. Usiądź wygodnie w ergonomicznych fotelach i uzupełnij braki światła słonecznego podczas sesji światłoterapii w firmie.

Innowacyjna przestrzeń Business Lightroom premium lounge by HealthDesk

WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ

Wyjątkowa strefa ze światłoterapią dla firm Business Lightroom Premium Longe pozwala na efektywną i elegancką aranżację przestrzeni w Twojej Firmie. Od Ciebie zależy czy pracownicy będą mogli skorzystać z dobroczynnych sesji światłoterapii w specjalnym pomieszczeniu albo w lobby budynku. Niezależnie od lokalizacji, Business Lightroom Premium Lounge stanie się Twoją ekskluzywną wizytówką.

Światłoterapia antydepresyjna dla firm Business Lightroom HealthDesk 3

INNOWACYJNA FORMA

Specjalna, niezwykle efektowna kopuła sferyczna została zaprojektowana przez najlepszych inżynierów w Polsce. Sferyczny kształt strefy Business Lightroom wpływa na idealnie rozchodzenie się światła oraz stwarza doskonałe warunki akustyczne do rozkoszowania się miękkimi dźwiękami starannie dobranej muzyki.

Logo Puls Biznesu

Terapia światłem dla zapracowanych

“Sezonowy spadek efektywności? Pomóc może pionierska kopuła będąca antidotum na odczuwalny zimą brak słońca. Pod koniec 2017 r. zaproponowali nowość […] — pierwszą na świecie strefę z profesjonalną światłoterapią, czyli Business Lightroom Premium Lounge.

Pracownicy korzystają tam z sesji terapii świetlnej, otoczeni roślinnością, słuchając relaksującej muzyki i oglądając piękne krajobrazy.”

Puls Biznesu, 27.02.2018, str. 12

DDTVN logo

Jeżeli pisze o tym Puls Biznesu to ma to swoją wagę! 

“[terapia światłem dla zapracowanych – przyp.] – pomysł na kapsułę do której się wchodzi, która […] zwiększa wydajność w pracy. Pracownicy korzystają tam z sesji terapii świetlnej. Firma może taką kapsułę wynająć. Jeśli pisze o tym Puls Biznesu to ma swoją wagę!”

TVN, 27.02.2018

Przypisy: [1] https://www.psycom.net/depression.central.seasonal.html | [2] Marlynn, W. MD (2017), Huffington Post, 10 Tips to Get the Most Out of Light Therapy | [3] wp.pl za za psycholog Iwona Jędrusik; https://wiadomosci.wp.pl/fatalne-skutki-braku-swiatla-6032020165952641a | [4] American Psychiatric Association; https://www.psychiatry.org/patients-families/depression/seasonal-affective-disorder | [5] https://www.nhs.uk/conditions/seasonal-affective-disorder-sad/symptoms/

W HealthDesk działamy efektywnie, bezpiecznie i zdrowo. Otrzymujemy 98% pozytywnego feedbacku od pracowników, którzy skorzystali z naszych eksperckich programów wellness.

– odnosimy sukcesy bo programy wellness HealthDesk dopasowujemy do indywidualnych potrzeb pracownika.

98% satysfakcji z masaży HealthDesk
[1] HealthDesk, CAWI – 2016,  n=150

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ

Efektywnie, bezpiecznie i zdrowo – jednym zapytaniem zmień swoją Firmę na lepsze.

ZAMÓW TERAZ

ZOBACZ, KTO NAM ZAUFAŁ: