Tężnia solankowa na event – łatwy wynajem. Otwarcie sezonu mobilnej Tężni Zdrój.

2023-04-17T06:32:15+00:00April 17th, 2023|mobilna tężnia, Uncategorized, wellbeing|0 Comments

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób dba o zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego warto zadbać o wyjątkowe atrakcje na swoim evencie, które nie tylko zaskoczą uczestników, ale również przyniosą im korzyści zdrowotne. Jednym z takich rozwiązań jest program wellbeing HealthDesk – wynajem mobilnej tężni solankowej na event.

Mobilna tężnia solankowa na event – dobra atrakcja

Mgiełka solankowa Tężni Zdrój bogata jest w cenne minerały takie, jak: sód, wapń, magnez, potas, żelazo i cynk*. Dzięki temu, inhalacje wysokozmineralizowanym aerozolem pomagają:

  • w profilaktyce i leczeniu schorzeń oraz alergii górnych dróg oddechowych, nieżytu nosa, gardła, krtani, zapalenia zatok, rozedmy płuc, nadciśnienia tętniczego, nerwicy wegetatywnej.
  • Inhalacje pomagają również w oczyszczaniu dróg oddechowych oraz pomagają wspierać organizm człowieka w przypadku ogólnego wyczerpania i obniżenia odporności, szczególnie po sezonie smogowym.

Dlaczego warto wynająć tężnię solankową na event?

  1. Wyjątkowa forma: Tężnia solankowa to robiąca wrażenie atrakcja, która na pewno przyciągnie uwagę uczestników eventu. Będzie to doskonały sposób na wyróżnienie się wśród innych organizowanych wydarzeń. Goście eventu na pewno dostrzegą mobilną tężnię solankową, która mierzy 6 metrów długości i waży cztery tony.
  2. Zdrowie gości: uczestnicy eventu docenią możliwość korzystania z mobilnej tężni solankowej podczas eventu. Tężnia solankowa tworząc unikalny mikroklimat dookoła, sprawia, że powietrze oprócz swoich korzystnych właściwości jest również rześkie i przyjemne do odpoczynku.
  3. Atrakcja dla każdego: Tężnia solankowa jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, dzięki czemu będzie świetną atrakcją dla każdego uczestnika wydarzenia. Doskonale pomaga animować przestrzeń dla pracowników i ich rodzin a także lokalnych społeczności.

Tężnia solankowa na event – jak wynająć?

Mobilną Tężnię Zdrój można zamówić kontaktując się z HealthDesk. Umawiany jest wówczas czas rezerwacji, miejsce dostarczenia oraz długość wynajmu tężni solankowej. Pełny proces logistyczny przedstawiony jest na zdjęciach na stronie programu Tężni Zdrój.

Sprawdź naszą przykładową realizację Kina letniego przy tężni solankowej, o której pisze Property Design. Kliknij tutaj.

Podsumowanie

Wynajem mobilnej tężni solankowej na event to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi uczestników i zadbanie o ich zdrowie. Mobilna tężnia solankowa to innowacyjna i jednocześnie prozdrowotna atrakcja, która z pewnością wzbudzi zainteresowanie i zostawi pozytywne wspomnienia u każdego uczestnika Twojego wydarzenia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o wynajmie tężni solankowej – sprawdź tutaj wszystkie potrzebne informacje: Tężnia Zdrój.

Kilka zdjęć z naszych realizacji mobilnej Tężni Zdrój na evencie:

pracownicy spędzają przerwę przy mobilnej tężni solankowejTężnia Zdrój nocą na evencie

Sprawdź pozostałe artykuły:

Zdrowa i bezpieczna Organizacja. Jak zorganizować najlepszy #dzieńzdrowia w Firmie?

Go to Top