Wiosenne przebudzenie HR – event z jogą na żywo z Laosu

2023-03-22T08:15:01+00:00March 22nd, 2023|hr, HR event, joga, the great retreat, wellbeing, zdrowe benefity|0 Comments

Po ogromnym sukcesie jogi w Laosie na Dzień Kobiet i otrzymanym wspaniałym feedbacku – za który bardzo dziękujemy, postanowiliśmy iść za ciosem i rozszerzyć naszą inicjatywę :)

Dlatego, specjalnie na wiosnę, przygotowaliśmy integracyjny event – wiosenne przebudzenie HR. W ramach niego, zabieramy do Laosu spragnionych ciepła podróżników i podróżniczki na sesje jogi z Azji Południowo-wschodniej.

Tak, tekst nie zawiera błędu – zabieramy Panie i Panów na jogę do Laosu a dokładniej na 40 minutowe sesje online w ciepłe laotańskie lato – co tydzień, przez miesiąc 😁

To propozycja na wiosenny zastrzyk energii od nas dla Was, w orientalnym wydaniu. Jeśli podróż do Laosu jest dla Ciebie kusząca to poniżej zamieściliśmy szczegóły dotyczące uczestniczenia w cyklu spotkań.

Wiosenne przebudzenie – event HR i joga na żywo z Laosu

Jeśli tęsknisz za letnim podmuchem ciepłego powietrza oraz promieniami słońca to dołącz do przygotowanej przez nas integracyjnej zabawy – wiosennego przebudzenia HR w Laosie. Abu to zrobić, wystarczy jedno kliknięcie aby dołączyć do naszej grupy jogi na żywo i przez miesiąc wspólnie spotykać się w Azji Południowowschodniej.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego już teraz zapisz się na nasz integracyjny event dla profesjonalistów z branży HR / events & benefits.

joga na żywo z Laosu

Kiedy odbywają się sesje jogi na żywo z Laosu

Event wiosennego przebudzenia HR rozpoczyna się 24 marca 2023 i będzie odbywać się w Piątki o godzinie 11:00 przez miesiąc. Poniżej znajdziesz szczegółowy kalendarz czterech spotkań: 24 Marca, 31 Marca, 14 Kwietnia i 21 Kwietnia.

Joga na żywo w Laosie – jak dołączyć do grupy HR?

Do grupy możesz dołączyć klikając na poniższe zdjęcie biletów. Otworzy się karta rejestracyjna na wydarzenie na platformie ZOOM. Wydarzenie jest bezpłatne, prowadzone w języku polskim* i dostępne tylko poprzez link rejestracyjny.

Ze względu na przewidywane, bardzo duże zainteresowanie, zgłoszenia będziemy akceptować manualnie tak, aby uniknąć zapisania się 30-u osób z jednej firmy (tak, zdarzały się takie sytuacje…). Stąd jeżeli chcesz to zabierz ze sobą JEDNĄ-DWIE koleżanki lub kolegów aby wspólnie doświadczyć jogi na żywo z Laosu. Podczas rejestracji, trzeba użyć swojego adresu firmowego.

joga na żywo - bilety na jogę z laosu i rejestracja

Integracyjny event HR na wiosenne przebudzenie

Wiosna to czas na zdjęcie ciepłych kurtek, swetrów i zadbania o przestrzeń wokół siebie z nową energią.

Możesz to zrobić z nami i dołączyć do wiosennego przebudzenia HR w podróży do tropikalnego kraju. Wspólnie spotkamy się już w ten piątek na jodze live z Laosu. Widzimy się? Pewnie tak bo jest to wspaniała okazja do spędzenia dobrego czasu razem w duchu wellbeingu.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie jogi w Laosie – napisz do nas tutaj. Będzie to najszybsza forma skontaktowania się i porozmawiania.

Do zobaczenia w Azji południowo-wschodniej! A jeśli interesuje Cię temat jogi w pracy to zawsze możesz zajrzeć tutaj.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Zdrowa i bezpieczna Organizacja. Jak zorganizować najlepszy #dzieńzdrowia w Firmie?

Go to Top